whatsapp


HİZMET BÖLGELERİMİZ
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİKÇİ

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ
0539 828 40 60

7/24 ALTINDAĞ ELEKTRİK USTASI

HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Altındağ genelinde En uygun fiyat ile Elektrik tesisatı ile ilgili her türlü konuda eleman ve ekipman gönderiyoruz. Ankara Altındağ Elektrik servisi ustası ,Ankara Altındağ Elektrik ustası, Elektrik Altındağ tamiri , Elektrik Altındağ tamircisi , Ankara Altındağ Korniş montaj ustası hizmetleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kurumsal telefon numaramız ; 0 539 828 40 60 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK SERVİSİ ELEKTRİK TAMİRİ MONTAJI ANA SAYFAMIZAnkara da 2001 yılında kurulan firmamız, Ankara Elektrik ve Teknik Servis Hizmetleri olarak müşterilerimize 7-24 saat hizmet vermekteyiz. Elektrik hizmetlerinde Teknik Bakım ve Danışmanlık hizmetleriniz için bizleri günün her saatinde arayabilir ve destek alabilirsiniz. Faaliyet alanlarımızdaki problemlerinizin çözümleri için; özenli, titiz, temiz ve disiplinli çalışan ekiplerimiz ile Elektik Tadilat, Tamirat, Bakım ve Onarım hizmetlerini verebilmemin gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin sorunlarına, istek ve taleplerine en kısa sürede cevap veriyoruz! Elektrikçi Şirketimiz Ankara Elektrikçileri içerisinde Öncü ve Resmi bir kurumdur. Ankara ve Çevre ilçeleri içerisinde Elektrik sektöründeki hizmetlerimizin birkaçını belirtmemiz gerekirse Elektrik Arıza , Elektrik Tesisat İşleri, Elektrik Aydınlatma Montajı, Elektrik Pano Kurulum, İnternet Arıza, Telefon Arıza, Elektrik Sigorta Arızası, Elektrik Paratoner Kurulum, Elektrik Bakım, Elektrik Onarım İşleri, Elektrik Proje Çizimi, Elektrik Trafo Arızası, Elektrik Fabrika Tesisatı, Elektrik Daire Tesisatı, Elektrik İşyeri Tesisat, Elektrik Aydınlatma Dekorasyon, Elektrik Topraklama Tesisatı, Elektrik Pano Değişimi, Uydu Kurulumu, İnterkon Konuşma Sistemi Kurulumu, Çevre Aydınlatma , Fabrika Aydınlatma, Bina Aydınlatma, Dış Cephe Aydınlatma, vs. gibi Elektrikle ilgili ismini sayamadığımız bir çok konu ile ilgili bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz mevcuttur. Elektrik ile ilgili çalışmalarımızda kesinlikle Müşteri Odaklı çalışmalar sunmaktayız. İlk olarak iş güvenliği ve insan sağlığı başta olmak üzere ekonomik ve zaman kavramınıda öndeğerlerimiz içerisinde tutmaktayız. Firmamız ile yapacağınız iş talep başvurularında deneyimli ekiplerimiz sizlere istenilen hizmetleriniz konusunda 7/24 saat kesintisiz olarak canlı destek vermektedir.
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİKÇİ
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİKÇİ

Elektrik güvenliği sağlayarak mülkünüzü ve ailenizi güvende tutmak elektrikçi olarak bizim önceliğimizdir. Elektrikçilerimiz, Ankara ilinin tüm ilçe ve mahallelerinde müşterilerimize hizmet vermek için gece, hafta sonları ve tatil günlerinde bile 24 saat Ankara elektrikçi hizmeti vermektedir.

ALTINDAĞ ELEKTRİK AYDINLATMA TESİSATI KRULUMU
ALTINDAĞ ELEKTRİK AYDINLATMA TESİSATI KRULUMU

Elektrikçi kadromuz ile özel mekanların aydınlatması, bina aydınlatması, bahçe aydınlatması, fabrika aydınlatması, peyzaj aydınlatması ile iç ve dış mekanların aydınlatma elektrik tesisatları kurulumu hizmeti vermekteyiz. Bölgenizde aydınlatma tesisatı için elektrik servisi talep etmek için elektrikçi olarak şimdi bize ulaşın.

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ

Ankara Elektrik Ustası olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile tüm elektrik tesisat, tamir ve montaj işlerinizi garantili yapıyoruz. Ev ve İş yerlerinizin tadilat, bakım ve arızaları giderilir. Barrisol(Baroser) asma tavan aydınlatması, kamera sistemleri, şifreli kapı açma, görüntülü diafon sistemleri yapılır.

HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK USTASI
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK USTASI

Ankarada Elektrik Tesisatı, Kablo Döşeme, Telefon Kablosu Döşeme, Elektrik Paneli, Sigorta Kutusu Tamiratı için Bizi Arayabilirsiniz !

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TAMİRİ
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TAMİRİ

Altındağ Elektrik Arıza : Ankara'da Her Türlü Elektrik ile İlgili Sorununuz Olduğu Zaman Bize Ulaşabilirsiniz.

ANKARA ALTINDAĞ SİGORTA MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ SİGORTA MONTAJI

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet veren firmamız müşterilerine Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, CCTV Kamera sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor. Mevcut çalışanlarımız elektrik konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİKÇİ
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİKÇİ

Ankara Altındağ genelinde ev ve işyerinizdeki tüm elektrik işleri için profesyonel çözümler sunuyor, günler boyunca servis beklemenize gerek bırakmıyoruz. Ankara’nın neresinde olursanız olun kısa sürede adresinize ulaşan ekibimizle elektrik arızalarından güvenilir bir şekilde kurtulabilir, sistem kurulumundan montaj ve yenilemeye kadar elektrik işlerinizin deneyimli ekibimiz tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz. Eğitimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz memnuniyetinizi sağlamak için her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmakta; hafta içi sonu demeksizin 7 gün, 24 saat kesintisiz olarak servis hizmeti sunmaktadır. Usta belgesi bulunan, hepsi alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz elektrik devre ve elemanlarıyla ilgili her türlü arızanın üstesinden gelebilecek yeterliliktedir.

ANKARA ALTINDAĞ PRİZ MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ PRİZ MONTAJI

Ankara Altındağ Pano tesisatı montajından elektrik taahhüt ve proje çizimi işlerinize, yeni aldığınız avizelerin montajından görüntülü diafon sistemi kurulumuna, iç tesisat yenilemeden topraklama ve hat çekimine kadar ihtiyaçlarınızın tamamı için profesyonel çözümler sunuyoruz. Acil elektrikçi servisimizden sadece bir telefonla 7/24 yararlanabileceğiniz gibi, mühendislik ve danışmanlık alanındaki hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için de dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK ARIZASI
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK ARIZASI

Ankara ve civarlarında her türlü elektrik problemlerinizde ve sorunlarınızda yanınızdayız!

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK ARIZA USTASI
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK ARIZA USTASI

7 gün 24 saat, gece gündüz hizmetinizdedir. Ankara’nın neresinde olursanız olun servislerimiz kısa sürede içerisinde emrinizde.

ANKARA ALTINDAĞ LED AYDINLATMA
ANKARA ALTINDAĞ LED AYDINLATMA

Ankara Altındağ Acil Elektrikçi ustası ekibimiz zilere 7/24 acil elektrikçi hizmeti sunmak için hazırdır. Biz yıllarımız bu işe verdik sizde bu tecrübe ile harmanlanmış işimiz ile elektrik arızlarınıza çözüm bulmak için burdayız.

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TADİLAT
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TADİLAT

Sektördeki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız? Firmamız hizmetinizde ve size Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ LED MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ LED MONTAJI

Elektrik tesisatı üzerine master yapmış gibi işimizi bilinçli yaoıyr ve elektrikçi usta kadromuz hizmete hazırdır.

ANKARA ALTINDAĞ AVİZE MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ AVİZE MONTAJI

Ankara Altındağ avize montaj işleri için bizi arayın.Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık.Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz.ankara Altındağ avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz.Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TESİSATI
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TESİSATI

7/24 acil elektrikçi ve telektrik tesisatı ustasıyız. Biz hemen ve acil olarak darda olduğunuz anda yanınızdayız

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TESİSAT USTASI
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TESİSAT USTASI

ALTINDAĞ Elektrikçi ustası hizmetleri için her zaman buradayız bizimle iletişime geçin hemen yardımcı olalım

ANKARA ALTINDAĞ AVİZE USTASI
ANKARA ALTINDAĞ AVİZE USTASI

Ankara Altındağ avize montaj işleri için bizi arayın. Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açıktır. Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ankara Altındağ avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz. Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ UYDU MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ UYDU MONTAJI

Ankara Altındağ acil elektrikçi ustası ekibimiz sizlere hemen teslim işler yapıyor. Güvenlik sistemler görüntülü diafon sistemleri 7 24 elektrikçi kadrolarımız ile hemen teslim etmeye hazırız.

ANKARA ALTINDAĞ UYDU KURULUMU
ANKARA ALTINDAĞ UYDU KURULUMU

Ankara elektrikçi ustası dediğinizde Altındağ sizlere destek sunmaya hazırız. Acil elektrikçi ustası olmamızdan dolayı hizmette hızlı ve bütüncül çalışmalar yapıyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ UYDU USTASI
ANKARA ALTINDAĞ UYDU USTASI

Evlerinizde ve iş yerlerinizde oluşan tüm elektrikçi ihtiyaçlarınız için bizi tercih etmiş olmaktan pişmanlık duymayacaksınız. Bilgi ve tecrübelerimizle ihtiyaç duyduğunuz hizmetin en kaliteli ve en iyisini yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK AVİZE
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK AVİZE

ALTINDAĞ VE ANKARA'NIN TAMAMINDA TÜM ELEKTRİK ELEKTRONİK HİZMETLERİNİ SUNMAKTAYIZ. İŞÇİLİK KALİTEMİZİ ÜST DÜZEYDE TUTARAK GÜVENİLİR VE SAĞLAM İŞLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAŞARIYLA TAMAMLADIĞIMIZ PROJELERİMİZ ARASINDA SİZİNKİNİN DE YER ALMASINI İSTİYORSANIZ BİR TIKLA TALEBİNİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK HATTI MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK HATTI MONTAJI

Uzun ömürlü ve dayanıklı işler yapmaya, dürüst ve güvenilir ustalarımızla elektrik sektöründe Ankara'da öncüler arasında yerimizi korumaya devam etmekteyiz. Her türlü arıza, değişim, tesisat, onarım, bakım işiniz titizlikle yapılır

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK HATTI USTASI
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK HATTI USTASI

Elektrik tadilat, aydınlatma dekorasyon ve arıza hizmetleriyle Altındağ ve Ankara'da yanınızdayız. Çeşitli fikirler ve çözüm önerilerimizle her an desteğe hazırız. Yeni sistem ve tekniklere uyum sağlayarak çalışmakta, aynı zamanda müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz.

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TESİSAT USTASI
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TESİSAT USTASI

Ankara Altındağ avize montaj işleri için bizi arayın. Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık.Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ankara Altındağ avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz. Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TESİSAT DEĞİŞİMİ
ANKARA ALTINDAĞ ELEKTRİK TESİSAT DEĞİŞİMİ

Ankara Acil Elektrikçi olarak Elektrikçi usta ve Garantili malzemelerle tüm semtlerine elektrikçi onarım ve tadilat hizmetleri veriyoruz. İnternet arızaları, elektrik pano arızaları, sigorta arızaları, topraklama tesisat ve onarım hizmetleri, kısa devre kablo sorunları, avize montaj ve avize arızaları, LED onarım ve yeni LED aydınlatma uygulamaları, elektrik pano kurulumu ve güç artıtım işlemleri

ANKARA ALTINDAĞ AYDINLATMA MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ AYDINLATMA MONTAJI

Yanmayan lambalar, Çalışmayan prizler, Avize Montajları, LED aydınlatmalar, Diyafon Arızaları, Pano montajları, Pano Arızaları, Kaçak akım röle arızaları, Sigorta arızaları ve sigorta montajları, Tabela Aydınlatmaları, Topraklama tesisatı, Gaz Alarm cihazları, Yangın dedektörleri, Yangın santralı. İnternet Arızaları, Modem kurulumu, Kablo Arızaları, Kablo değişimleri, Çevre Aydınlatma işleri garantili olarak yapılmaktadır.

ANKARA ALTINDAĞ İNTERNET HATTI ÇEKİMİ
ANKARA ALTINDAĞ İNTERNET HATTI ÇEKİMİ

Ankara Acil Elektrikçi olarak Elektrikçi usta proje taahhüt ve tesisat işlemleri, telefon tesisatı ve internet tesisat kurulum ve kablo değişimleri, gaz alarm tesisatı ve gaz alarm cihazları, spot aydınlatma ve spot uygulama tadilat işlemleri, kumanda aydınlatma ve kurulum işlemleri, arızalı prizler ve sigortalar, kaçak akım röleleri, sayaç bağlantı ve sayaç okuma ve takip işlemleri, arızalı kablo değişim ve yeni kablo uygulama işlemleri, kompanze bakım ve kompanze kurulum işlemleri, kolon kablosu değişim ve yeni güç kablo uygulama işlemleri, elektrik tesisat ve elektrik tadilat işlemleri

ANKARA ALTINDAĞ LED MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ LED MONTAJI

Sektördeki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız? Firmamız hizmetinizde ve size Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ ŞERİT LED MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ ŞERİT LED MONTAJI

Ankara’da Elektrik Tesisatı, Kablo Döşeme, Telefon Kablosu Döşeme, Elektrik Paneli, Sigorta Kutusu Tamiratı için Bizi Arayabilirsiniz

ANKARA ALTINDAĞ TELEFON HATTI ÇEKİMİ
ANKARA ALTINDAĞ TELEFON HATTI ÇEKİMİ

Ankara Altındağ 7/24 Elektrikçi ,Ankara Altındağ Gece Açık Elektrikçi , Ankara Altındağ Acil Elektrikçi , Altındağ Elektrik Tesisatı Tamiri, Altındağ Priz Arızası tamir ,Firmamız 724 elektrikçi uzaman ekibi ile siz değerli müşterilerine Ankara Altındağ 7/24 hizmet vermektedir. Evinizdeki veya iş yerinizde elektrik arızalarınız,Altındağ avize montajınız yada tüm elektrik işleriniz garantili olarak yapılmakta olup bizi aramanızın ardından en geç 20 dakika içerisinde adresinizde olup tüm işleriniz kırmadan dökmeden temizce yapmaktayız. .

ANKARA ALTINDAĞ PRİZ HATTI ÇEKİMİ
ANKARA ALTINDAĞ PRİZ HATTI ÇEKİMİ

Ankara Altındağ Acil elektrikçi ustası sizlere destek sunmaktan servis hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Size yardımcı olmaya hazır ekiplerimiz burada problemleriniz destek olmaya hazırdır.

ANKARA ALTINDAĞ ANAHTAR TESİSATI
ANKARA ALTINDAĞ ANAHTAR TESİSATI

Firmamız evinizdeki yada iş yerinizdeki avizelerinizi kırmadan dökmeden büyük bir titizlikle söküp dilediğiniz adrese götürüp hızlı ve güvenli bir şekilde takmaktadır. Ayrıca LED spot aydınlatma işleriniz LED panel armatür işlerinizi de garantili olarak yapmaktayız..

ANKARA ALTINDAĞ KOMBİ SİGORTASI MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ KOMBİ SİGORTASI MONTAJI

Keçiören 7/24 Elektrikçi , Keçiören Elektrikçi , Keçiören Acil Elektrikçi , Mamak Elektrikçi , Mamak 7/24 Elektrikçi, Mamak Acil Elektrikçi , Mamak’ta Elektrikçi , Mamak Elektrik Ustası , Mamak Elektrikçiler, Çankaya ELektrikçi , Çankayada Elektrikçi , Ankara Çankaya Elektrikçi , Çankaya Elektrik Ustası , Çankaya Elektrik Servisi , Çankaya Gece Açık Elektrikçi, Çayyolu Elektrikçi , Çayyolu 7/24 Elektrikçi, Çayyolu Avize montajı , Elektrikçi

ANKARA ALTINDAĞ GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU
ANKARA ALTINDAĞ GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU

Hizmet vermekteyiz. Mamak elektrikçi avize montaj, elektrik arıza tamir , Atan sigorta tamir , Priz Arızası , Lamba Aydınlatma Arızası , Avize Montaj , Elektrik Tesisatı Tamir , Elektrik Tesisatı Yenileme vb. tüm elektrik işleriniz de garantili olarak hizmet vermekteyiz. Mamak elektrikçi LED aydınlatma, dekor aydınlatma, site içi elektrik işleri, bina elektrik işleri, güvenlik kamerası kurulumu Çevre Aydınlatma Sistemleri gibi tüm elektrik hizmetlerimiz vardır.

ANKARA ALTINDAĞ ANAHTAR PRİZ MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ ANAHTAR PRİZ MONTAJI

Ankara Altındağ elektrik ustası, 7 gün 24 saat boyunca, her türlü elektrik tesisatı bakım onarım ve kurulum çalışması ile Ankara’nın her yerine elektrik ustası hizmeti vermekteyiz. Ankara Altındağ elektrik firmaları işimizi en iyi şekilde müşteri memnuniyetine odaklanarak yapmaktayız. Ankara Altındağ yıllardır faaliyetini sürdürdüğümüz elektrik işleri sonucunda yüzlerce güler yüzlü müşteri elde etme başarısının sevinci ile her geçen gün daha fazla azimle çalışmaya devam ediyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ İÇ TESİSAT DEĞİŞİMİ
ANKARA ALTINDAĞ İÇ TESİSAT DEĞİŞİMİ

Elektrikçi alanında uzun yıllardır hizmet veren ve faaliyet gösteren Ankara Güleryüz Elektrik olarak siz değerli müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için 7/24 elektrikçi Teknik Servis ile hizmetinizdeyiz.

ANKARA ALTINDAĞ AVİZE TAKMA
ANKARA ALTINDAĞ AVİZE TAKMA

Ankara Altındağ avize montaj işleri için bizi arayın. Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık. Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ankara Altındağ avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz. Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ MONTAJI

Ankara Altındağ Korniş Montajı - Ankara Altındağ Korniş Uygulaması

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ UYGULAMASI
ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ UYGULAMASI

Firma olarak birçok perde montajını en kaliteli ve en profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Evinizin içerisindeki perde uyumunu sağlamak, mutfak veya oturma odasındaki perdelerin de dayanaklı olmasını sağlamak için korniş montajı gerçekleştiriyoruz. Siz müşterilerimize bu tür hizmetleri verirken, tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ USTASI
ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ USTASI

Evinizin içerisinde herhangi bir problem çıkmaması için; kendi perdelerimizin montajını, kendimiz gerçekleştirerek kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Zebra perde montajı diğer perdelere göre biraz daha zor olduğunu bildiğimizden dolayı bu montajı profesyonel ekibimizle gelip, kendi ellerimizle gerçekleştiriyoruz. Zebra perde modelinin yanı sıra stor perde montajı açılıp, kapanabilen bir yapıya sahip olduğundan dolayı tüm ayarlamalarını gerçekleştiriyoruz

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ MONTAJI

Birçok alternatifi göz önünde bulundurarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Jaluzi perdelerin aralarında boşluklar olduğundan dolayı montajı oldukça iş çıkartıyor. Jaluzi perde montajı yaparken perdelerin hasar görmemesi ve üst kısma bağlanılan yapıyı da daha sert bir zemin haline getirip ev içerisinde kaza çıkmasını da önlüyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ TAMİRİ
ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ TAMİRİ

En sık kullanılan korniş çeşidi plastik kanallı perde kornişidir. Klasik Perde Kornişi olarak 2,3 veya 4 kanallı Kornişler seçilebilir. Kanal sayısı takılacak perde adetine göre artar. Plastik perde rayları pencerenin genişliğine göre, duvar müsait ise yanlardan 25-30 cm pay eklenerek uzunluğu belirlenir ve belirlenen uzunluğa göre korniş Bir sehpa veya masadan destek alarak demir testeresi ile kesilir. Korniş iki kişinin yardımı ile tavana yaslanarak yeri tespit edilir. Korniş hareket ettirilmeden tornavida aracılığıyla yaklaşık 50-60 cm aralıklarla korniş Tavanda iken bastırılarak delinir (korniş plastik olduğundan kolayca delinir) ve Tavanda işaret bırakılır, bu şekilde matkapla delinecek yerler tespit edilmiş olunur.

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ TAKMA
ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ TAKMA

Tavan tamamen beton tabliye olması nedeniyle darbeli matkap ve elmas uca ihtiyaç vardır. Tavan delmek bir matkapla yapılabilecek en zor işlerdendir. Çünkü kollar yukarıda ve güçlü bir şekilde matkaba baskı uygulamanız gerekmektedir. Vidaların plastik kornişi delip kırmaması için uygun ölçüde pul kullanılır. Vidalama işlemi sonrası plastik korniş tavana veya ihtiyaca göre duvar monte edilir. En son olarak zevkinize göre aldığınız perdeler talep etmeniz halinde kornişe takılır.

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ TAKILMASI
ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ TAKILMASI

Korniş ustası olarak perde kornişlerinizi işin ehli ve en profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Evinizin iş yerinizin ve ofislerinizin perdelerinin dayanaklı olmasını sağlamak için korniş montajı gerçekleştiriyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ FİYATLARI
ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ FİYATLARI

Siz müşterilerimize korniş hizmetleri verirken, tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı düşünerek hareket ettiğimizden dolayı, ev içerisine uyacak perde stillerini de sizlerle paylaşıyoruz.

ANKARA ALTINDAĞ 2'Lİ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ 2'Lİ KORNİŞ MONTAJI

Korniş takma ücreti : Genelde tam daireler de ve metrajlı alanlarda metre fiyatı verilmektedir. Tek parçalı kornişler de servis ücreti alınmaktadır

ANKARA ALTINDAĞ 3'Lİ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ 3'Lİ KORNİŞ MONTAJI

Perde korniş fiyatları : Markasına ve kalitesine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Ortama fiyatı için firmamız ile iletişime geçiniz.

ANKARA ALTINDAĞ 4'Lİ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ 4'Lİ KORNİŞ MONTAJI

Korniş montajı nasıl yapılır : Profesyonel bir tek başına kornişin montajını yaparken, daire sahipleri bu konuda zorlanabilmektedir. Korniş montajında kullanılacak matkabın kaliteli olması montajı daha rahat kılacaktır.

ANKARA ALTINDAĞ BANYO AYNA TAKIMI MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ BANYO AYNA TAKIMI MONTAJI

Kornişi kim takar : Montaj işini uzun yıllardır yapan profesyonelleşmiş ustalar takar. Bunlara ilaveten elektrik ustaları ve sıhhi tesisatçılarda montaj işini çok rahatlıkla yapabilirler.

ANKARA ALTINDAĞ DUVAR TELEVİZYONLUK MONTAJI
ANKARA ALTINDAĞ DUVAR TELEVİZYONLUK MONTAJI

Televizyon montajı Ankara Altındağ geneli Lcd Led televizyonların duvar askı aparatı ile duvar üzerine monte edilmesi duvar askı aparatı çeşitleri hareketli aşağı yukarı sağ sol dönebilen açılı askı aparatları ile monte edilmesi mutfak için küçük monitör tv’ler için askı aparatı çeşitleri ve montajı yapılmaktadır.

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ MODELLERİ
ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ MODELLERİ

Kornişler genelde Tek raylı, 2 raylı, 3 raylı ve 4 raylıdır. Ayrıca kartonpiyerli kornişlerde mevcuttur.

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ MONTAJI UYGULAMALARIMIZ

Altındağ kornis - Altındağ jaluzi - Altındağ banyo ayna takimi - Altındağ balkon kornis - Altındağ rustik kornis - Altındağ stor perde takma - Altındağ kornis fiyatlari - Altındağ kornis takma yontemi - Altındağ elektrik tamir ustasi - Altındağ elektrik tesisati degisimi - Altındağ cevre aydinlatma - Altındağ kacak akim rolesi tamiri - Altındağ telefon hatti cekimi - Altındağ kaynak isleri - Altındağ anahtar priz - Altındağ kamera - Altındağ salon avize - Altındağ sigorta montaji - Altındağ diafon kurulumu - Altındağ canak anten kurulumu - Altındağ kaynak ustasi - Altındağ demir camasirlik - Altındağ zebra stor perde - Altındağ elektrik sigorta - Altındağ elektrik arizasi - Altındağ sensor - Altındağ avize - Altındağ banyo armaturu - Altındağ serit led montaji - Altındağ duvar aplik - Altındağ siva ustu spot - Altındağ led floresan - Altındağ led projektor - Altındağ kornis uygulamasi - Altındağ kornis montaj fiyati - Altındağ kornis ustasi - Altındağ kornis tamiri - Altındağ kornis kirilmasi - Altındağ kornis takma - Altındağ kornis takilmasi - Altındağ kornis cikmasi - Altındağ kornis vidasi - Altındağ kornis civisi - Altındağ stor - Altındağ zebra - Altındağ kornis cesitleri - Altındağ 2 li kornis - Altındağ 3 lu kornis - Altındağ 4 lu kornis - Altındağ tul perde rayi kornis - Altındağ duvar televizyonluk - Altındağ tv unitesi - Altındağ mutfak kornis - Altındağ salon kornis - Altındağ oturma odasi kornis - Altındağ yatak odasi kornis - Altındağ teras kornis - Altındağ perde rayi - Altındağ kornis takma firmasi - Altındağ yeni nesil kornis - Altındağ slimflex kornis - Altındağ yapistirma kornis - Altındağ perde aparati - Altındağ perde aparatlari - Altındağ perde takma aparati - Altındağ perde - Altındağ kartonpiyerli kornis - Altındağ plastik kornis - Altındağ kornis modelleri - Altındağ kornismatik - Altındağ stor perde montaj - Altındağ zebra perde - Altındağ perde topuzu - Altındağ fon perde - Altındağ tac perde - Altındağ tul perde - Altındağ mutfak perde - Altındağ salon perde - Altındağ jaluzi perde - Altındağ stor perde nasil takilir - Altındağ kornisci - Altındağ kornis sokme yontemi - Altındağ kornis takma sokme fiyati - Altındağ kornis uygulamalari - Altındağ kornis dubel takma - Altındağ elektrik tamiri - Altındağ elektrik tadilat - Altındağ elektrik tamir - Altındağ elektrik tamirci - Altındağ elektrik tamircileri - Altındağ elektrik tamirat - Altındağ elektrik tamir isi - Altındağ elektrik tamirat isi - Altındağ elektrik tamiratci - Altındağ priz tamiri - Altındağ lamba tamiri - Altındağ aydinlatma tamiri - Altındağ led spot - Altındağ serit led - Altındağ internet arizasi tamiri - Altındağ sigorta degisimi - Altındağ sigorta - Altındağ kombi sigorta - Altındağ kacak akim rolesi - Altındağ kacak akim rolesi degisimi fiyati - Altındağ elektrik tesisat degisimi - Altındağ elektrikci hizmeti - Altındağ aydinlatma - Altındağ led - Altındağ internet baglantisi - Altındağ yeni internet hat cekimi - Altındağ priz arizasi - Altındağ priz hatti cekimi - Altındağ priz tesisati - Altındağ anahtar arizasi - Altındağ anahtar tesisati - Altındağ anahtar hatti cekimi - Altındağ anahtar - Altındağ priz - Altındağ kolon hatti arizasi - Altındağ yeni kolon hatti cekimi - Altındağ sigorta arizasi - Altındağ sigorta atmasi - Altındağ kombi sigortasi - Altındağ kombi sigortasi degisimi - Altındağ kacak akim sigortasi degisimi - Altındağ kacak akim sigorta atmasi - Altındağ kacak akim sigortasi - Altındağ guvenlik kamerasi kurulumu - Altındağ uydu kurulumu - Altındağ uydu - Altındağ merkezi uydu kurulumu - Altındağ uydu arizasi - Altındağ sigorta kutusu - Altındağ sigorta kutusu arizasi - Altındağ projektor aydinlatma - Altındağ cctv ahd ip kamera - Altındağ tava - Altındağ topraklama - Altındağ diafon sistemi - Altındağ ana sigorta degisimi - Altındağ ana sigorta arizasi - Altındağ sayac panosu yenileme kurulumu - Altındağ tesisat yenileme - Altındağ ampul led lamba arizalari - Altındağ sensorlu lamba montaj tamiri - Altındağ spot - Altındağ daire tesisati - Altındağ enerji dagitim panolari - Altındağ ic tesisat degisimi - Altındağ dekor aydinlatma - Altındağ ofis elektrik sistemleri - Altındağ uzatma kablosu - Altındağ siva ustu uclu priz - Altındağ lehim isleri - Altındağ mutfak led - Altındağ mutfak dolabi led - Altındağ mutfak dolabi serit led - Altındağ tezgah led - Altındağ mutfak serit led aydinlatma - Altındağ mutfak tezgah alti serit led aydinlatma - Altındağ led isikli mutfak dolabi - Altındağ priz tesisat yapimi - Altındağ avize tamiri - Altındağ led avize tamiri - Altındağ led avize - Altındağ avize takma - Altındağ komurluk aydinlatma - Altındağ bina ici sensor aydinlatma - Altındağ led isik - Altındağ teknik servis - Altındağ acil elektrikci - Altındağ elektrik ariza bakim onarim - Altındağ elkektrik servisi - Altındağ 724 elektirk servisi - Altındağ elektrik teknikeri - Altındağ kablolama isleri - Altındağ avize montajlari - Altındağ elektrik ariza onarim - Altındağ topraklama isleri - Altındağ elektrik pano isleri - Altındağ diafon onarimi - Altındağ kamera sistemleri - Altındağ aydinlatma isleri - Altındağ kaynakci - Altındağ kaynakci ustasi - Altındağ kaynak yapimi - Altındağ masa kaynak ustasi - Altındağ sandalye kaynak ustasi - Altındağ kanepe kaynak ustasi - Altındağ boru kaynak ustasi - Altındağ demir kaynak ustasi - Altındağ bahce demiri kaynak - Altındağ balkon demiri kaynak - Altındağ demir kapi kaynak isleri - Altındağ pencere demiri - Altındağ pencere korkulugu - Altındağ pencere kaynagi - Altındağ pencere ferforje demiri - Altındağ bahce citi - Altındağ bahce kapisi - Altındağ demirci ustasi - Altındağ demir dograma ustasi - Altındağ balkon korkulugu ustasi - Altındağ guvenlik kamerasi - Altındağ apartman kamera sistemleri - Altındağ bina kamera sistemleri - Altındağ is yeri dukkan kamera sistemleri - Altındağ oda avize - Altındağ cocuk odasi avize - Altındağ yatak odasi avize - Altındağ oturma odasi avize - Altındağ mutfak avize - Altındağ koridor avize - Altındağ antre avize - Altındağ tekli avize - Altındağ dortlulu avize - Altındağ tekli sigorta montaji - Altındağ 3 lu sigorta montaji - Altındağ otomatik sigota montaji - Altındağ bicakli sigorta montaji - Altındağ busonlu sigorta montaji - Altındağ tek fazli sigorta montaji - Altındağ uc fazli sigorta montaji - Altındağ kombi sigortasi montaji - Altındağ grup sigorta montaj - Altındağ kacak akim sigorta montaji - Altındağ kacak akim rolesi montaji - Altındağ salter montaji - Altındağ kompakt salter montaji - Altındağ topraklama montaji - Altındağ topraklama cubugu montaji - Altındağ tekli sigorta kutusu - Altındağ hareket sensorlu tavan lambasi - Altındağ hareket sensorlu duvar lambasi - Altındağ tij - Altındağ led panel - Altındağ siva ustu panel - Altındağ siva ustu led panel - Altındağ floresan - Altındağ etanj armatur - Altındağ aydinlatma ray - Altındağ projektor -

ANKARA ALTINDAĞ KORNİŞ MONTAJI UYGULAMALARIMIZ

Altındağ elektrik sigorta ariza - Altındağ elektrik sigorta isleri - Altındağ elektrik sigorta yapimi - Altındağ elektrik sigorta tadilat - Altındağ elektrik sigorta tamirat - Altındağ elektrik sigorta ustasi - Altındağ elektrik sigorta degisimi - Altındağ elektrik sigorta panosu ustasi - Altındağ elektrik sigorta panosu - Altındağ elektrik sigorta panosu arizasi - Altındağ elektrik tadilat isleri - Altındağ elektrik tamirat isleri - Altındağ ev elektrik tadilat isleri - Altındağ elektrik kablo kanali ustasi - Altındağ elektrik kablo kanali - Altındağ elektrik kablo kanali yapimi - Altındağ elektrik kablo kanali dosemesi - Altındağ elektrik priz - Altındağ elektrik priz ustasi - Altındağ elektrik priz arizalari - Altındağ elektrik priz tamiri - Altındağ elektrik priz hatti - Altındağ elektrik priz hatti cekimi - Altındağ elektrik priz cekimi - Altındağ elektrik aydinlatma arizasi - Altındağ elektrik aydinlatma ustasi - Altındağ elektrik aydinlatma cekimi - Altındağ elektrik aydinlatma hatti cekimi - Altındağ elektrik aydinlatma - Altındağ elektrik aydinlatma hatti - Altındağ elektrik ariza - Altındağ elektrik ariza ustasi - Altındağ elektrikci ariza - Altındağ ev elektrik ariza - Altındağ elektrik arizalari - Altındağ isyeri elektrik arizalari - Altındağ elektrik ariza tespit - Altındağ elektrik led aydinlatma - Altındağ elektrik led aydinlatma isleri - Altındağ elektrik led aydinlatma tamiri - Altındağ elektrik led aydinlatma tadilat - Altındağ elektrik led aydinlatma firmalari - Altındağ elektrik led aydinlatma tamirat - Altındağ elektrik led aydinlatma kurulumu - Altındağ aydinlatma dekorasyon - Altındağ elektrik aydinlatma dekorasyon - Altındağ elektrik aydinlatma dekorasyon isleri - Altındağ elektrik aydinlatma dekorasyon ustasi - Altındağ elektrik aydinlatma dekorasyon projesi - Altındağ elektrik aydinlatma dekorasyon tadilat - Altındağ elektrik aydinlatma dekorasyon tamirati - Altındağ elektrik aydinlatma dekorasyon firmalari - Altındağ elektrik aydinlatma dekorasyon kurulumu - Altındağ elektrik avize isleri - Altındağ elektrik avize ustasi - Altındağ elektrik avize tamirati - Altındağ elektrik avize - Altındağ elektrik avize arizasi - Altındağ elektrik tesisat - Altındağ elektrik tesisat isleri - Altındağ elektrik tesisat yapimi - Altındağ elektrik tesisat firmalari - Altındağ elektrik tesisat tadilat - Altındağ elektrik tesisat tamirat - Altındağ elektrik tesisat uygulama - Altındağ elektrik tesisat ustasi - Altındağ elektrik kablolama montaj isleri - Altındağ elektrik kablolama montaj ustasi - Altındağ elektrik kablolama montaj tesisat tamirat - Altındağ elektrik kablolama montaj tesisat yapimi - Altındağ elektrik kablolama montaj firmalari - Altındağ elektrik kablolama montaj tadilat - Altındağ elektrik kablo - Altındağ elektrik kablo ustasi - Altındağ elektrik pano degisimi - Altındağ elektrik pano kurulumu - Altındağ elektrik pano tadilat - Altındağ elektrik pano tamirat - Altındağ elektrik pano uygulama - Altındağ elektrik pano yapimi - Altındağ elektrik pano ustasi - Altındağ elektrik pano ariza - Altındağ tv uydu kurulum - Altındağ televizyon uydu kurulumu - Altındağ televizyon uydu tamirati - Altındağ televizyon uydu tadilati - Altındağ televizyon uydu - Altındağ televizyon uydu isleri - Altındağ televizyon uydu firmasi - Altındağ uydu ustasi - Altındağ diafon uygulama - Altındağ diafon tamirat - Altındağ diafon tadilati - Altındağ diafon sistemleri - Altındağ diafon firmalari - Altındağ diafon - Altındağ diafon ustasi - Altındağ elektrik kacak akim rolesi - Altındağ elektrik kacak akim rolesi uygulamasi - Altındağ elektrik kacak akim rolesi tadilati - Altındağ elektrik kacak akim rolesi tamirati - Altındağ elektrik kacak akim rolesi firmasi - Altındağ elektrik kacak akim rolesi ustasi - Altındağ elektrik kisa devre kacak akim - Altındağ elektrik kisa devre kacak akim tespiti - Altındağ elektrik kisa devre kacak akim tespiti uygulamasi - Altındağ elektrik kisa devre kacak akim tespiti tamirati - Altındağ elektrik avize tamiri - Altındağ elektrik avize tadilat - Altındağ elektrik avize montaj firmasi - Altındağ elektrik avize montaj ustasi - Altındağ elektrik avize takma - Altındağ kombi elektrik tesisat - Altındağ kombi elektrik hatti uygulama - Altındağ kombi elektrik hatti - Altındağ kombi elektrik hatti tadilati - Altındağ kombi elektrik hatti tamirati - Altındağ kombi elektrik hatti firmalari - Altındağ kombi elektrik hatti ustasi - Altındağ sofben elektrik tesisat - Altındağ sofben elektrik tesisati uygulama - Altındağ sofben elektrik tesisati tamirati - Altındağ sofben elektrik tesisati tadilati - Altındağ sofben elektrik tesisati ustasi - Altındağ sofben elektrik tesisati firmalari - Altındağ sofben elektrik tesisati sirketleri - Altındağ elektrik tava - Altındağ elektrik tava isleri - Altındağ elektrik tava kurulumu - Altındağ elektrik tava yapimi - Altındağ elektrik tava firmalari - Altındağ elektrik tavasi - Altındağ elektrik guvenli kamerasi kurulumu - Altındağ elektrik guvenli kamerasi - Altındağ elektrik guvenli kamerasi uygulamasi - Altındağ elektrik guvenli kamerasi firmalari - Altındağ elektrik guvenli kamerasi ustasi - Altındağ elektrik sensor ustasi - Altındağ elektrik sensor - Altındağ elektrik sensor isleri - Altındağ elektrik sensor tamiri - Altındağ camasirlik kaynak - Altındağ camasir makinasi - Altındağ demir kaynagi ustasi - Altındağ balkon camasirlik kaynagi - Altındağ tuvalet lavabo tikanikligi acma - Altındağ balkon korkuluk ustasi - Altındağ pencere demir korkulugu ustasi - Altındağ demir kaynak isleri - Altındağ bahce demir cit kaynak ustasi - Altındağ ferforje demir kaynak ustasi - Altındağ merdiven korkulugu - Altındağ demir kaynakci ustasi - Altındağ kaynak demir ferforje ustasi - Altındağ kumas katlamali perde - Altındağ dikey perde - Altındağ ahsap stor perde - Altındağ plise duet perde - Altındağ rustik perde - Altındağ ahsap jaluzi perde - Altındağ hareket sensoru - Altındağ tavan sensor - Altındağ duvar sensor - Altındağ 360 derece sensor - Altındağ 180 derece sensor - Altındağ lambali sensor - Altındağ spot sensor - Altındağ bina girisi sensor - Altındağ bina ici sensor - Altındağ ev sensor - Altındağ elektrik borusu cekimi - Altındağ siva ustu buat - Altındağ siva alti buat - Altındağ kablo kanali - Altındağ kablo kanali dosemesi - Altındağ siva ustu kablo kanali - Altındağ bantli kablo kanali - Altındağ kasa - Altındağ buat - Altındağ tuvalet armaturu - Altındağ balkon armatur - Altındağ bina giris armatur - Altındağ bina cevresi armatur - Altındağ teras armatur - Altındağ led armatur - Altındağ mutfak tezgahi led - Altındağ led balasti montaji - Altındağ led anahtari montaji - Altındağ televizyonluk led - Altındağ salon led - Altındağ siva alti spot - Altındağ alcipan spot - Altındağ 2 li floresan - Altındağ 4 lu floresan - Altındağ siva ustu floresan - Altındağ bahce projektor - Altındağ sensorlu led projektor - Altındağ armatur - Altındağ tavan armatur - Altındağ duvar armatur - Altındağ spot lamba - Altındağ sensorlu armatur - Altındağ aplik -